home e-mail mapa strony STAR-TRANS
OfertaNasze samochodyGaleriaKlienciKontaktZapytanie
 Nasza oferta  

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę – do Państwa dyspozycji oddajemy różnego rodzaju samochody – począwszy od minivanów dla max. 7 osób, poprzez busy 11,15,18,20 osobowe, aż do autokarów dla kilkudziesięciu osób. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy są całkowicie bezpieczne, komfortowe i doskonale wyposażone.

W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza

 Specjalistyczny przewóz osób niepełnosprawnych 

Przewozy realizujemy mając do dyspozycji specjalistyczne pojazdy do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich lub mających innego rodzaju trudności w samodzielnym przemieszczaniu się, z możliwością odpowiedniego ich zabezpieczenia oraz zapięcia w pasy bezpieczeństwa w trakcie transportu.

Dzięki solidności, terminowości beneficjenci usług naszej firmy czują się dobrze wiedząc, że zostaną obsłużeni zgodnie z ich wymaganiami.

Firma nasza uczestniczyła w długoterminowych projektach, świadcząc usługi przewozu osób niepełnosprawnych z których wywiązywaliśmy się wzorowo, świadczą o tym zdobyte rekomendację.

Przy zachowaniu najwyższej jakości wykonywania przewozów, firma nasza charakteryzuje się bardzo konkurencyjnym, negocjowanymi cenami.

 
© STARTRANS 2008 - Przewóz osób
ul. Żeleńskiego 9a, 43-300 Bielsko Biała
Tel: +48 608-340-161
Za pozycjonowanie strony odpowiada MaiPa.pl     Modyfikacje strony: SandSky.eu